Конгрес
Українських
Націоналістів
Тернопільська обласна організація

Меню сайта


Конгрес Українських Націоналістів є політичною партією, яка об’єднує громадян України і в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом «Про політичні партії в Україні», Статутом та Програмою Конгресу.

Головна мета діяльності Конгресу – боротися за побудову Української Самостійної Соборної Держави, за її зміцнення і розбудову та створення передумов для всебічного розвитку всіх творчих сил української нації.

У новітній добі Конгрес пов’язує своє буття із національно-визвольною боротьбою Організації Українських Націоналістів. На її основі він грунтує свої ідеологічні та політичні цінності, органічно продовжує суспільно-політичну діяльність на засадах українського націоналізму.  

Конгрес сприяє формуванню і вираженню політичної волі громадян, бере участь у виборах та інших політичних заходах для досягнення мети.

Партія заснована 18 жовтня 1992 року на Установчому з’їзді в м. Києві.

Зареєстрована Міністерством юстиції України 26 січня 1993 року.

З моменту заснування до березня 2003 р. партію очолювала народний депутат трьох скликань Ярослава Стецько.

13 квітня 2003 р. на VII Зборі Конгресу Українських Націоналістів Головою Конгресу було обрано народного депутата Олексія Івченка.

Для реалізації своєї мети Конгрес здійснює:

- пропаганду ідей українського націоналізму;

- взаємодію з органами державної влади щодо реалізації мети Конгресу;

- сприяє консолідації українського народу навколо національної ідеї;

- бере участь у формуванні органів державної влади України, місцевого та регіонального самоврядування;

- утверджує і захищає духовні цінності, честь та гідність вільної української людини – господаря на своїй землі й у своїй державі.

За станом на серпень 2005 року Конгрес розбудовано та зареєстровано управліннями юстиції в усіх областях України, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі .

Розбудовано і зареєстровано 620 районних в областях та міських, в містах обласного підпорядкування, а також 1560 селищних та сільських організацій Конгресу.

Конгрес нараховує понад 24 тисячі членів.Форма входа
Календарь новостей
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Поиск
Друзі сайту
«Твереза Україна» БЖД - Безпека життя діяльність ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ. ІСТОРІЯ НЕСКОРЕНИХ книга, що має бути в твоїй бібліотеці УНІЖ - більше ніж фестиваль Свій до свого по своє Український Формат Погода в Україні
Статистика


Copyright MyCorp © 2018Бесплатный хостинг uCoz