Мой сайт
Меню сайта
Главная » Архив материалов
15 років з часу заснування Конгресу Українських Націоналістів
Надрукувати
22.02.08

Відбулася прес-конференція на тему "15 років з часу заснування Конгресу Українських Націоналістів"Конгрес Українських Націоналістів у ці дні відзначає своє п'ятнадцятиріччя. З цієї нагоди 22 лютого в УКРІНФОРМі відбулася прес-конференція на тему: "15 років з часу заснування Конгресу Українських Націоналістів", в якій взяли участь заступники голови КУН Володимир Борейчук і Марія Олійник, голова секретаріату Головного Проводу Степан Брацюнь, член Проводу, редактор газети "Нація і держава" Михайло Сидоржевський.

За словами Володимира Борейчука, свою історію КУН започаткував ще далекого 1929 року, коли на західноукраїнських землях, які входили до Австро-Угорської імперії, була створена права партія, яка в основу своєї політичної спрямованості поклала ідеологію українського націоналізму. 1992 року діяльність ... Читать дальше »

Просмотров: 758 | Добавил: cunte | Дата: 24.02.2008 | Комментарии (0)

17 лютого  2008 року в палаці культури княжого міста Теребовля відбулася звітно-виборча конференція районної організації Конгресу Українських Націоналістів. Перед початком конференції присутні, за традицією, виконали слова з Декалога та  гімн Українських Націоналістів, що надало певного піднесення всім присутнім та наснаги до плідної роботи. Конференція пройшла на високому організаційному рівні.  Участь в конференції взяли  гості з Тернополя члени секретеріату ТОО КУН Василь Когут та Олександр Варакута, які виступили з інформацією про соціально-політичну обстановку в Україні та області. Про перебіг, результати та подробиці  конференції буде пізніше.
Просмотров: 547 | Добавил: cunte | Дата: 18.02.2008 | Комментарии (0)


Надрукувати
06.02.08

У переповненому залі Палацу Мистецтв звучала коляда...

«...Йшов 1909-й рік. У сім'ї священика Андрія Бандери готувалися до Різдвяних свят. Першого дня року народився син Степан. Отримавши ім'я християнського Первомученика, Степанові судилося стати символом Української Нації, її прапором. Прапором, який несли повстанці лісами, долинами, полонинами. Мабуть з Бандерою у серці йшли у бій, напевно із думкою про нього пускали себе під кулі. Багатьох з нас на великих «просторах імперії» називали бандерівцями лише за приналежність до України. Мало хто із нас сперечався.

15 років тому Бандерівці отримали в міністерстві Юстиції свідоцтво про реєстрацію партії Конгресу Українських Націоналістів».

З таких слів починалася урочиста Академія з нагоди 15-річчя створення Львівської обласної організації Конгресу. З усіх куточків Львівщини зібрались націоналісти на відзначення цієї дати. Зрештою прибули й численні гості. З ювілеєм прийшли привітати Конгрес політичні партнери, представники громадськості, інтеліге ... Читать дальше »

Просмотров: 667 | Добавил: cunte | Дата: 16.02.2008 | Комментарии (0)

Говорячи про результати діяльності нинішньої російської влади, президент Путін неодноразово повторював – головне наше досягнення – це те, що Росію хотіли зробити слабкою, а вона стала сильною.

Слово "сила" стало лейтмотивом дій і слів російської влади, яке мало демонструвати велич країни та майстерність президента, який цю велич повернув.

Мені особисто довелось стикнутися з виявом цієї "сили", котра, напевно, мала переконати, що всім, навіть, запідозреним у незгоді з офіційною позицією Кремля просто немає місця в Росії.

У якості експерта, я, в складі делегації Національного форуму профспілок України, планував відвідати з'їзд Об'єднання профспілок Росії СОЦПРОФ в Санкт-Петербурзі.

Мої колеги успішно подолали прикордонний контроль аеропорту Пулкове-1. А мене поросили лишитись... Далі буде.

Просмотров: 541 | Добавил: cunte | Дата: 04.02.2008 | Комментарии (0)

3 лютого Львівській обласній організації Конгресу Українських Націоналістів виповнилося 15 років.

З нагоди ювілею ЛОО Конгресу провів урочисту академію під назвою «Бандера шлях до волі нам покаже».

В заході взяли участь керівництво Конгресу Українських Націоналістів, представники місцевої влади, громадські діячі Львова, а також голови обласних організацій патріотичних партій.

Тернопільська націоналістична громада приєднується до всіх привітань та зичать своїм колегам витримки, наснаги та постійної звитяжної самопожертви до перемоги. СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА !!!

Просмотров: 524 | Добавил: cunte | Дата: 04.02.2008 | Комментарии (0)


У вінницькому міському паркунещодавно по-злодійськи, вночі, невідомі злочинці зрізали і вивезли сім найстаріших дубівУ вінницькому міському парку нещодавно по-злодійськи, вночі, невідомі злочинці зрізали і вивезли сім найстаріших дубів

Шановні вінничани!

У Центральному парку міста Вінниці були зрізані та безслідно вивезені 7 найстаріших дубів, кожний з яких сягав діаметром стовбура до 1,5 метра. Зі слів учасника визвольних змагань ОУН-УПА, корінного вінничанина, 85-річного Михайла Климчука дерева могли бути зрізані під час різдвяних свят. Зрізані дуби росли біля місця поховання тисяч вінничан, наших батьків і дідів, братів і сестер, яких у 1937 році кати НКВС розстрілювали та скидали в яму.

Історики стверджують, що у Центральному парку Вінниці знайшли свій останній притулок понад 10 тисяч наших земляків, яких розстріляли лише за те, що вони українці. Сім могутніх дубів були свідками трагедії та «живими» пам'ятниками на досі недосліджених могилах жертв масових репресій. Але для вандалів не існує поняття "народна пам'ять".

Обласна організація Конгресу Українських Націоналістів направила листи в обласні управління СБУ, прокуратури, МВС та голові Вінницької обладержадміністрації Олександру Домбровському з вимогою провести розслідування та виявити злочинців.

Звертаємося до вінницького міського голови пана Гройсмана: чому мовчить міська влада? Хто дав дозвіл на знищення віковічних дерев? Хто замовник і виконавець цього злочину? Скоєний злочин щодо викрадення віковічних дубів - це плювок в обличчя кожного вінничанина, це глуміння над пам’яттю тисяч безвинно замордованих наших земляків. Це цинічна зневага кожного вінн ... Читать дальше »

Просмотров: 534 | Добавил: cunte | Дата: 04.02.2008 | Комментарии (0)

3 лютого 2008 року в Тернополі відбулася чергова політрада Тернопільської обласної організації Конгресу Українських Націоналістів.
На політраді були присутні та виcтупили з повідомленнями - заступник голови Конгресу Володимир Борейчук та член головного проводу Роман Дідусь (Львів). В своїх виступах гості поділилися своїми думками, щодо політичної ситуації в країні та завдання Конгресу в цих умовах.
Політрада мала насичений порядок денний, пройшла в конструктивному дусі та прийняла наступні рішення :
- про скликання звітно-виборчих конференцій в районах області та м. Тернополі;
- про фінансове забезпечення роботи ТОО КУН;
- про питаннях пов’язаних з розподілом земельних ділянок територіальних громад;
- про всебічну підтримку часопису "НАЦІЯ І ДЕРЖАВА"
Крім того, політрада прийняла заяву до Президента України щодо підтримки його кроків по ліквідації тоталітарних символів, назв вулиць, майданів та заміни їх на імена прославлених УКРАЇНЦІВ.
Політрада прийняла звернення до місцевих органів влади з приводу різкого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та проїзд у громадському транспорті. Усі рішення, звернення та заяви одностайно були підтримані присутніми. Взагалом політрада пройшла конструктивно та на високому організаційному рівні.
Подальша діяльність ТОО Конгресу Українських Націоналістів буде подаватися на сайтах районних організацій.

Просмотров: 543 | Добавил: cunte | Дата: 03.02.2008

З а я в а Конгресу Українських Націоналістів Надрукувати
Позиція
19.11.07

Уряд Віктора Януковича, сформований на початку серпня 2006 року так званою «антикризовою» коаліцією Верховної Ради попереднього скликання, замість обіцяного «покращення життя вже сьогодні» привів Україну до глобальних катастроф, що несуть не лише екологічну загрозу навколишньому середовищу, а й мільярдні матеріальні збитки та значні людські жертви.

Чого варті лише аварії потягу з фосфором під Ожидовим на Львівщині, швидкісного експресу Дніпропетровськ-Київ на залізниці у Києві, вибух на газопроводі, пожежі в лісах Криму й Херсонщини!

Просмотров: 498 | Добавил: cunte | Дата: 20.11.2007 | Комментарии (0)

У Криму націоналісти підтримують кримських татар Надрукувати
14.11.07

У Криму націоналісти підтримують кримських татар14 листопада в Криму відбулася прес-конференція на тему «Позиція Кримської організації Конгресу Українських Націоналістів щодо подій навколо земельного питання, що сталися за останні дні на теренах Криму».

Позицію Конгресу озвучили голова Кримської організації КУН Василь Овчарук та молодіжний референт Кримської організації Конгресу Олекса Носаненко. Зокрема вони зазначили, що Кримська організація Конгресу занепокоєна ситуацією, що складається на півострові.

«Сьогодні керівництво АР Крим підтримує курс на ескалацію напруги навколо кримськотатарського питання», — наголосив Василь Овчарук.

«Очевидно, закони порушуються постійно і давно, але, знімаючи з себе відповідальність, кримська влада намагається зробити «крайніми» кримських татар, — підкреслив голова Кримської організації Конгресу. — Ні для кого не таємниця, що кримська влада, використовуючи свої повнова ... Читать дальше »

Просмотров: 605 | Добавил: cunte | Дата: 18.11.2007 | Комментарии (1)

Юрій Луценко заявив, що Народна самооборона призупинила процес входження до єдиної партії на базі НСНУ. Чого б це? Може буде творити свій (лівий) "колгосп"?
Просмотров: 525 | Добавил: cunte | Дата: 16.11.2007 | Комментарии (0)

« 1 2 ... 5 6 7 8 »
Форма входа
Календарь новостей
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Поиск
Друзья сайта
«Твереза Україна» БЖД - Безпека життя діяльність ЦЕНТР ДОСЛІДЖЕНЬ ВИЗВОЛЬНОГО РУХУ УКРАЇНСЬКА ПОВСТАНСЬКА АРМІЯ. ІСТОРІЯ НЕСКОРЕНИХ книга, що має бути в твоїй бібліотеці УНІЖ - більше ніж фестиваль Свій до свого по своє Український Формат Погода в Україні
Статистика
Copyright MyCorp © 2018Бесплатный хостинг uCoz